Akcebet Para Yatırma ve Para Çekme

Akcebet yatırım promosyonlarına ev sahipliği yapıyor ve her birinden ödemeleriniz neticesinde kolaylıkla faydalanmanızı sağlıyor. Ardından ise çevrimleri üzerine kazanç sağlamak ve çekmek isteyenlere benzer yöntemlerden talepte bulunmaları esas alınıyor.

Akcebet Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ödeme yöntemlerinin her biri de giriş yapanlara paylaşılmaktadır. Akcebet ödeme için anlaşmalı olduğu yöntemleri sıralar ve merak ettiklerinizi destek hattına bağlanarak sorgulamanıza olanak sağlar. Bu şekilde:

 • Anında Havale ya da Jet CepBank gibi hızlı yatırım seçeneklerinden seçiminizi yapmanızı sağlar.
 • Papara, Jeton, QR ve de kredi kartı üzerinden de işlemlere geçmeniz esas alınır.

Akcebet para yatırma ve para çekme öncesinde her bir anlaşmalı yönteme göz atılabilir. Aynı şekilde işlemlerin öncesinde limitleri sorgulamaya dikkat etmek gerekir. Akcebet sadece limitlere göre yapılan yatırımları ve de çekim taleplerini kabul eder. Bu şekilde finansal işlemlerin en kısa sürede sonuçlanması esas alınır.

Akcebet Bank Transferi İle Para Yatırma

Para yatırma işlemlerinde başı çeken yöntemi Anında Havale oluyor ve adından anlaşıldığı üzere işlemler en kısa sürede tamamlanıyor. Zaman kaybetmek istemeyenler Anında Havale tercihleri üzerine anlaşmalı bankaları öğrenmelidir.

Bankalardan 7 gün 24 saat Havale işlemlerine başvurulabilir. Akcebet para yatırma ve para çekme olarak seçilen Havale için banka hesap bilgileri talep edilmelidir. Bunun üzerine:

 • İnternet / mobil bankacılık veya ATM üzerinden para transferinde bulunabilirsiniz.
 • Hesap bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması halinde yatırım işlemleriniz tamamlanır.

Akcebet Anında Havale yatırımlarında geçerli olan alt limit 50 TL şeklindedir. Bunun ardından ise maksimum 10.000 TL tutarına yer verilir. Geriye ise belirtilen limitlere göre para transferine geçmeniz kalır.

Akcebet CepBank İle Para Yatırma

CepBank ödemeleri de yine hızlı bir şekilde gerçekleşir ve faaliyete geçmekte zaman kaybetmezsiniz. Bunun üzerine Akcebet para yatırma ve para çekme için CepBank tercihinde bulunabilir ve harekete geçebilirsiniz. Yatırımlara dair:

 • Jet Anında CepBank yönteminden birkaç dakika içerisinde işlemleriniz tamamlanacaktır.
 • En az 50 ile en çok 2000 TL limit aralığına göre ödemelere geçmeniz esas alınacaktır.

Tekrardan internet ya da mobil bankacılık eşliğinde Cepbank yatırımlarına geçmekte zaman kaybetmezsiniz. Bunun için bankacılıklar üzerinden referans kodlarına değinilir ve siteye girilmesi beklenir. Ancak kodların girilmesi ve de limitlere uyulması halinde CepBank yatırımlarınız sonuçlanabilir.

Akcebet Kredi Kartı İle Para Yatırma

Yatırım işlemleri için talep gören ödeme seçeneklerinin çoğuna yer verilmiştir. Bunlar arasında kredi kartı da yerini almıştır ve gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı belirtilmiştir.

Akcebet para yatırma ve para çekme için paylaşılan kredi kartına dair SSL şifrelemelerine değinilir. Aynı zamanda 3D Secure önlemleri kapsamında güvenle işlem görülür. Üyelerin:

 • MasterCard veya VISA üzerinden en az 10 TL tutara göre para yatırmaları istenir.
 • Kredi kartına özel maksimum yatırım limiti ise 100.000 TL olarak belirtilir.

VISA ödemeleri sırasında kart numarası, isim ve de soyisim talep edilir. CVV kodu ile son kullanma tarihini de girmeniz istenir. Her bir bilginin eksiksiz ve de doğru olması üzerine karttan para transferiniz gerçekleşir.

Akcebet Papara İle Para Yatırma

Yatırım yöntemleri ve de limitleri hakkında merak ettiklerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak öğrenebilirsiniz. Bu şekilde kayıtlı hesap içerisinden finansal işlemlere geçmekte zorlanmazsınız. İşlemlerde Papara tercihinde bulunanlar:

 • Papara hesap bilgilerini yatırım formuna hatasız bir şekilde sıralamaya dikkat etmelidir.
 • Yönteme özel günlük yatırım limitlerine uyulması halinde işlemler tamamlanacaktır.

Akcebet para yatırma ve para çekme için geçerli olan Papara yöntemi birkaç versiyonu ile sitede yerini almıştır. Söz konusu para yatırma işlemleri olduğu zaman:

 • Jet Anında Papara yatırımlarına dair en az 1 TL tutarına uyulması bekleniyor.
 • Klasik Papara ödemelerinde ise minimum 50 TL limiti dikkate almak gerekiyor.

Akcebet Kripto İle Para Yatırma

Son yılların talep gören yöntemlerinden Kripto da sitede yerini almıştır. Akcebet para yatırma ve para çekme için bu yönde seçimini yapanlara tekrardan limitlerden söz edilecektir.

Öncelikle Jet Kripto ile anlaşmalı olduğunu belirtir ve en az 400 TL olan limite uyulmasını ister. Bunun arkasından ise My Cyrpto gelir ve limitleri olarak:

 • Minimum 350 TL tutara uygun olacak şekilde para transferine geçilir.
 • Maksimum para çekme limiti ise 50.000 TL olarak belirtilir.

Diğer sitelerden farklı olarak yatırımlara dair üst limitlerin de paylaşıldığı görülüyor. Sonuç olarak üyelerin limit aralıklarına göre yatırım tutarını belirlemeleri isteniyor.

Akcebet Diğer Yatırım Yöntemleri

Akcebet para yatırma ve para çekme için öne çıkan yöntemlerin çoğuna ev sahipliği yapmaktadır. Hepsi için de belirlenen limitlere göre işleme geçmenizi istemektedir. Bu şekilde:

 • Anında QR Kod tercihinde bulunanlar minimum 50 TL olan yatırım limitine uymalıdır.
 • 10 TL ve üzerinde olacak şekilde Jeton Cüzdan yatırımlarına başvurmalıdır.

Yatırıma ilişkin Astropay Wallet anlaşmasına da değinilir. Sanal kart için belirtilen alt limit ise 38 TL şeklindedir.

Son olarak Jet Pep ile anlaşmalı olduğunu belirtir. Manual Peppara olarak bilinen yöntemden en az 100 TL olarak para yatırılabilir. Maksimum yatırım tutarı ise 10.000 TL şeklinde paylaşılır ve uyulması halinde ödemeleriniz gerçekleşir.

Akcebet Para Çekme Yöntemleri

Sadece yatırımlara değil çekim işlemlerine de pek çok ödeme seçeneği eşlik edecektir. Tekrardan limitlere göz atarak taleplerinizi iletmeniz istenecektir. Akcebet para yatırma ve para çekme esnasında limitleri dikkate almaktadır. Bunun için yöntemler kadar limitler de göz önünde bulundurulmalıdır.

Söz konusu kazançların çekilmesi olduğu zaman birkaç yönteme yer verilir ve istediğinizi seçmeniz beklenir. Farklı olarak ise her bir yöntem için ortak limitlerden söz edilmektedir. Limitlerden önce çekim yöntemleri olarak sıralananlar şöyle:

 • Peppara, Jeton ve Havale yöntemlerinden kazançların çekilmesine izin verilir.
 • Kredi Kartı, QR ve Kripto ödeme seçenekleri ile de anlaşmalı olduğunu gösterir.

Akcebet Para Çekme Limitleri

Akcebet para yatırma ve para çekme sırasında uyulması gereken limitler açıkça paylaşılıyor. Hatta en güncel haliyle her bir yöntemi ve de limiti destek hattından öğrenebilirsiniz.

Yatırım işlemleri için farklı limitlerin üzerinde durulabiliyor. Ancak söz konusu para çekme talepleri olduğu zaman tüm yöntemlerde geçerli ortak limitlere yer veriliyor. Üyelerin elde ettikleri kazançlar adına:

 • En az 100 TL olan limite karşı çekim taleplerini oluşturmaları istenir.
 • Günlük standart olarak en fazla da 10.000 TL’lik limite uyulması gerekir.

Belirtilen bu alt ve üst limit aralıkları dikkate alınmalıdır. Çünkü limitlere göre belirtilen tutara onay verilir. Böylece elde ettiğiniz kazançları birkaç dakika içerisinde çekmeniz mümkün hale gelir.

Akcebet Para Yatırma Bonusları

İlk yatırıma karşı öncelikle hoş geldin kampanyalarından yararlanırsınız. 100 TL ve üzerinde olan ilk yatırımlara %100 oranından bonus aktarılır. Farklı olarak yatırımsız olan hediye bonusundan da yararlanabilirsiniz.

Akcebet para yatırma ve para çekme işlemlerinde geçerli olan yöntemlerin çoğuna bonus verdiğini açıklamıştır. İlk üyelik fırsatlarından sonra:

 • %20 Havale veya %30 QR ile Papara yatırım promosyonlardan istediğinizi seçebilirsiniz.
 • %20 Cebe Havale ya da %30 kredi kart bonusları da talep edilebilir.

Bunların arkasından %30 oranı ile Jet PepPara yöntemi gelmektedir. %10 Astropay ve de %20 Jeton olarak diğer yöntemlerden da söz edilir. Geriye ise istediğinizi seçerek ödemeye geçmeniz kalır. Nitekim yapılan yatırımlara karşı bonus hesaplamalarına yer verilir ve kazanmanız sağlanır.

SSS

Akcebet kredi kartı bilgileri güvende mi?

SSL veri şifrelemeleri sayesinde tüm bilgilerin koruma altına alınmasına özen gösterilir.

Akcebet para çekme talepleri için evrak ister mi?

İkametgah veya kimlik belgelerinin ödemelerden önce gönderilmesine ihtiyaç duyulmaz.

Akcebet para yatırma süresi ne kadar?

Ortalama 10 – 15 dakikalık süreçte para transferinin gerçekleşmesi kolay olacaktır.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.