Akcebet Vip Üyelik

Vip üye ayrıcalıklarına ev sahipliği yapan Akcebet başvurularınızı kabul ediyor. Bunun için kesintisiz destek hattına bağlanarak tüm merak ettiklerinizi sorgulamanız kolay hale geliyor.

Akcebet Vip Üye Başvuruları

Akcebet üyelik formunu hemen giriş sayfasından paylaşarak doldurulmasını bekler. Bunun gibi vip üyelik başvurularına dair yine giriş sayfasından yönlendirmelerde bulunur.

Akcebet vip üyelik işlemleri için kısa bir kayıt formuna yer verilmiştir. Başvurunuzu forma gireceğiniz bilgiler ile yapmanız esas alınır. Vip club kullanıcıları arasına katılmak isteyenlerin:

 • İsim – soyisim ve ardından e-mail adresi eksiksiz olarak sıralamaları istenir.
 • İletişim için mail dışında cep telefonu numaranızı girer ve formu gönderirsiniz.

Kısa bir başvuru formu eşliğinde vip üyelik taleplerinizi ileterek Akcebet ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Form üzerinden paylaşılan iletişim bilgileri sayesinde iletişim sağlanır. VIP temsilciler ile hızlı bir şekilde görüşme sağlayarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Buna ek olarak tüm vip avantajlarını öğrenerek başvurularınızı iletmeniz kolay hale gelecektir.

Akcebet Vip Üyelik Türleri

Akcebet vip üyelik işlemleri kayıt formu üzerinden gerçekleşmektedir. Arkasından da birkaç türden sıralanan vip üyelikleri değerlendirmeniz kolay olacaktır. Diğer sitelerden farklı olarak:

 • Silver ve Gold şeklinde ayrı vip üyelik türlerine göz atmanız sağlanır.
 • Platinum ile Super Vip olarak sıralanan diğer türlerinden de seçiminizi yapabilirsiniz.

Akcebet vip üyelik avantajları tüm bu türlere göre değişiklik göstermektedir. Gerek para yatırma gerekse oyun miktarlarına dair ayrı tutarlara değinilir. Aylık yatırım bonuslarından müşteri temsilcilerine kadar pek çok hususa yer verilir. Akcebet Süper Vip üyelik işlemlerine yer verenlerin tüm ayrıcalıklardan sınırsız bir şekilde faydalanmalarına olanak sağlanır.

Akcebet Vip Üye Avantajları

Akcebet vip üyelik avantajlarını da açık bir şekilde sıralar ve bilgi sahibi olmanızı sağlar. Örneğin ilk etapta aylık yatırım limitlerine değinilir. Maksimum 250.000 TL’ye kadar olan limite karşı yatırım işlemlerine geçerek katılım gösterebilirsiniz.

Sadece yatırım değil bunun dışında oyun miktarına da göz atılabilir. 2 alık maksimum sınır vip üyelik türlerine göre değişir ve en az 250.000 TL’den başlar. Bunun devamında ise:

 • Aylık ilk yatırım bonusundan 500 – 5000 TL aralığında faydalanmanıza imkan tanınır.
 • VIP müşteri temsilcileri ile de 7 gün 24 saat görüşme sağlanabilir.

Bunlara ek olarak vip hoş geldin bonusundan da yararlanmanız esas alınmaktadır. Adı üstünde üyelik işlemlerini tamamlamanız halinde yatırımlara geçer ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Akcebet Vip Üye Hizmetleri

Vip üyelere kayı iadelerinden de söz edilmektedir. Akcebet vip üyelik neticesinde aylık kayıp iadeleri %10 ile %25 aralığında netlik kazanacaktır. Bunun yanı sıra haftalık kayıp iadelerinden de yararlanmanız mümkün olacaktır. Devamında:

 • Günlük olacak şekilde de kayıp iadelerinden taleplerinizi iletmeniz bekleniyor.
 • Kişiye özel olarak müşteri temsilcilerine dahi yer veriliyor.

Vip hesap açanlar diğer kullanıcılara nazaran birden fazla iade ve yatırım promosyonundan yararlanıyor. Bunlara ek olarak iletişim servislerinde öncelikli olmalarına imkan tanınır. Daha hızlı ve de kesintisiz bir şekilde operatörlere bağlanmanız sağlanır. Müşteri temsilcileri yatırımlardan promosyonlara kadar pek çok hususu değerlendirmenizi mümkün kılar. Bu sayede zaman kaybetmeden vip ayrıcalıklarından yararlanmaya başlarsınız.

Akcebet Vip Promosyonları

Akcebet vip üyelik neticesinde kullanıcılara pek çok avantajdan söz edilecektir. Özellikle de vip promosyonları ve de hediyeleri sitenin öne çıkmasında bir hayli etkili oluyor.

Yurtdışı tatil programlarının dahi zaman zaman hediye edildiği görülüyor. Bunun üzerine vip kullanıcılar her bir ayrıcalığa dair kural ve şartları dikkate alarak harekete geçiyor. Bu konuda:

 • Her bir vip hediye ile kampanyaya ilişkin şartların sıralanmasına özen gösterilir.
 • Özel müşteri temsilcileri eşliğinde de merak ettiklerinizi sorgulamanız sağlanır.

Geriye ise ayrıcalıklı bonuslardan faydalanmanız kolay hale gelir. Ardından da yine özel hediyeleri ele alabilir ve yararlanabilirsiniz. Araba veya telefon gibi özel hediyeleri zaman zaman çekiliş ile turnuvalar üzerinden paylaşılmaktadır.

Akcebet Vip Ödemeleri

Vip ödemeler sırasında öncelikli olmanıza özen gösterilir ve bu şekilde faaliyete geçmek kısa sürer. Ödemelerin birkaç dakik içerisinde tamamlanması esas alınır. Akcebet vip üyelik neticesinde:

 • Anında Havale, Papara veya QR Kod yatırım seçeneklerinden tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Kredi / banka kartı, CepBank ve de Bitcoin olarak her bir yöntemini sıralar.

Vip kullanıcılar farklı limitler üzerinden finansal işlemlere başvurur. Gerek yatırıma gerekse çekime dair belirlenen limitleri dikkate almaları beklenir. Geriye ise vip hesaplarından işleme geçmeleri istenir. Bu aşamada ödeme bilgilerini hızlı bir şekilde girer ve yatırımlara geçersiniz. Aynı şekilde elde edilen kazançlara ilişkin para çekme taleplerine de başvurulabilir.

Akcebet Vip İletişim Servisleri

Kullanıcı merkezli olan sitenin yardım servislerine önem verdiği görülüyor. Her bir üyenin zaman kaybetmeden bağlantı kurması ve operatörlere sorularını iletmesi esas alınır.

Söz konusu Akcebet vip üyelik olduğu zaman da aynı şekilde bağlantıların hızlı olmasına dikkat edilmektedir. Bunun için:

 • Tecrübeli müşteri temsilcileri üzerinden görüşmenin gerçekleşmesi sağlanır.
 • Üst düzey hizmet kalitesinden 7/24 faydalanmanız esas alınır.

Vip kullanıcıların promosyonlar, hediyeler veya ödemeler için yardım almaları kolay olacaktır. Bunlar gibi her bir bahis ile oyun alanına ilişkin yardım alınabilir. Merak ettiklerinizi sorabilir ve size özel müşteri temsilcilerinden cevap alabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra varsa şikayet bildirimlerinde bulunabilir veya görüş ile isteklerinizi paylaşabilirsiniz. 7/24 tüm bu bildirimlere geri dönüş yapılmaktadır.

SSS

Akcebet vip üyelik için belge talep ediliyor mu?

Kişisel belgelere ihtiyaç duyulmaz ve kısa kayıt formu üzerinden başvurunuzu iletirsiniz.

Akcebet vip üyelik ücretli mi?

Vip üyelik başvuruları sırasında herhangi bir yatırım işlemine değinilmez.

Akcebet vip üyelikte ilk yatırım bonusu veriliyor mu?

Aylık ilk para yatırma bonusu %100 oranından hesaplanarak aktarılıyor.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.